MAYKA BUTİK GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
Mayka Butik, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, adres, yaş, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.
Mayka Butik sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Mayka Butik bünyesinde kullanılmaktadır. Mayka Butik, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya
da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
Mayka Butik, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler Mayka Butik müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Mayka Butik iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının
bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Herhangi bir zamanda günlük e-posta gönderim listemizden çıkmak isterseniz, info@maykabutik.com adresine üyelikten çıkmak istediğinizi belirtebilirsiniz.
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla https://www.maykabutik.com/ ’da “Secure Sockets Layer” (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelendiğinden 3. şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.
Her türlü sorunuz için; info@maykabutik.com mail adresimizden ve 0 532 167 0607 numaralı müşteri danışma hattımızdan Whatsapp ile bize ulaşabilirsiniz.
MAYKA Butik