KURULUŞUMUZ

Türkiye’de olan hikayemiz Temmuz 2017 tarihinde Kocaeli’de kurmuş olduğumuz MAYKA Butik ile başlamış oldu.

TÜRKİYE’DE BİZ

MAYKA Butik olarak hizmete açılalı henüz kısa bir süre geçmesine rağmen hem bulunduğumuz şehirden, hem de Türkiye’nin diğer bir çok ilinden gösterdiğiniz ilgi ve talepler doğrultusunda ürün çeşitliliğimizi artırmaya gittik ve MAYKA ana markamıza MAYKA SHOES markamızı da ekledik. Çalışmış olduğumuz tasarım ürün modellerimiz ve ortak bünye atölyelerimizle her geçen gün kendimizi geliştirmeye; ürünlerimize ve hayata yeni renkler katmaya devam ediyoruz.

GELECEK PLANIMIZ

Yalnızca finansal anlamda ve şubeleşme de büyümeye değil; verimlilik ve kaliteye de odaklanarak tüm müşterilerimiz için daha fazla değer yaratmayı hedefliyoruz. Gerekli sorumluluk bilinciyle projelerimizi hayata geçirerek hem MAYKA markasına hem de Türkiye’ye değer katmayı sürdürmekteyiz.

DÜNYA’DA BİZ

MAYKA markası olarak kumaşa olan aşkımız sekiz yıl öncesinde başlamıştır. Tasarım ve üretimleri bize ait olan kadın aksesuarlarını Almanya’ya Kanada’ya, Amerika’dan Uzak Doğu’ya dünyanın bir çok ülkesine ihracat yaparak, yurtdışında bulunan müşterilerimizle ürünlerimizi buluşturduk. Daha sonra geliştirdiğimiz bayilik çalışmalarıyla satış ve dağıtım ağımızı güçlendirdik.

Mayka Butik
Main Menu x
X
×